Kako zaraditi Bitcoin

• 2 Odgovora
  • 274 Pregleda
*

djika

• *
  • 28
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
Kako zaraditi Bitcoin
« poslato: Oktobar 12, 2017, 09:32:45 pre podne »

Postoje više načina kako doći do prvih Bitcoina potpuno besplatno. Od  majnovanja do sajtova koji nude da gledate reklame i klikćete na njih (Placanje za klik PTC) .Iako sam ja skeptičan po pitanju PTC sajtova isprobao sam ovaj sajt i na njemu se može zaraditi neka manja količina Bitcoina.Zarađujete gledanjem i kliktanjem na reklame, minimalna zarada koju će vam isplatiti  iznosi 0.0001 BTC odnosno 0.10000 mBTC. Do toga ćete stići kroz 10 - 15 dana.
 Sve što vam je potrebno je Bitcoin adresa. Da biste se registrovali kliknite http://btcclicks.com/?r=5eb1f691

Pored toga što se za razliku od ostalih PTC sajtova ovde zarađuju bitcoini, veliku prednost daje referal program koji ovaj sajt nudi. Svako ko se registruje preko vas donosiće vam dodatnu zaradu.

Ono što je najvažnije da je sajt siguran i da postoji više od 5 godina. Isprobao sam ovu platformu i veoma sam zadovoljn zaradom.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja slobodno   pitajte.

*

djika

• *
  • 28
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Kako zaraditi Bitcoin
« Odgovor #1 poslato: Decembar 05, 2017, 01:24:08 posle podne »
Nakon sto se registujete kliknite u gornjem desnom uglu Surf Ads otvorice vam se stranica sa oglasima na koje treba kliknuti i koliko bitcoina zaradjujete kad pogledate taj oglas

Nakon sto kliknete na oglas moracete da sacekate da se zavrsi odbrojavanje u ljevom uglu obicno 10,15 sekundi i nakon toga potrebno je potvrditi da niste robot,upisati rezulat sabiranaja ili oduzmanja dva broja ili samo klinuti i zaradjeni bitocin ce biti odamah dodat na vas racun

Svaki dan dostupni su novi oglasi ,zavisno od broja oglasivaca na mrezi u prosjeku izmedju 15 i 100 oglasa dnevno
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2017, 01:38:14 posle podne od strane djika »

*

djika

• *
  • 28
  • +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Kako zaraditi Bitcoin
« Odgovor #2 poslato: Decembar 12, 2017, 03:54:11 posle podne »
 Nakon sto skupite 0.0001 BTC odnosno 0.10000 mBTC kliknete na withdraw upiste vasu BTC adresu i automtaski cete biti isplaceni
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2017, 01:32:09 posle podne od strane djika »